• Галерия
  • Мероприятия 2014-2015 година
  • ОТКРИВАНЕ НА УЧЕБНАТА 2015/2016 ГОДИНА
  • 11-ТО НАЦИОНАЛНО ПЪРВЕНСТВО ПО ШОТОКАН КАРАТЕ-ДО

На провелото се състезание на 19.03.2016 г. в столичната зала "Арена Армеец", ученици от Спортно училище, гр. Сандански, състезатели на Клуб за Източни Бойни Изкуства "Спартак" се представиха отлично.

Димитър Стоянов, ученик в 7-ми клас, отново стана Републикански шампион в спортната дисциплина КАТА и се завърна с пълен комплект медали, спечелвайки вицерепубликанска титла в дисциплина Асай Рю Ката и бронзов медал в дисциплина КУМИТЕ.

Вицерепубликански шампион при юношите вече е ученика от 10-ти клас - Кристиян Гаврилов в спортна дисциплина Асай Рю Ката, който завоюва и третото място в дисциплина КУМИТЕ.

С два бронзови медала от спортните дисциплини КАТА и КУМИТЕ се завърна и ученика от 9-ти клас - Димитър Велков.

А един бронзов медал в спортна дисциплина КУМИТЕ спечели Никола Костов, ученик от 9-ти клас. Татяна Стоянова, 5-ти клас и Симеон Гаврилов, 10-ти клас, се представиха много добре със своите 5-ти места във възрастовите групи, в които се състезаваха.

• КОНКУРС НА ТЕМА "НЕ НА НАСИЛИЕТО"

В Спортно училище, град Сандански беше обявен конкурс между учениците на тема "Не на насилието" чрез изготвяне на рисунка, карикатура или мултимедийна презентация. Включиха се учeници от различни класове. В раздел рисунка победител е Йордан Бисерков от 5 клас, а в презентацията е Жасмина Костадинова от 6 клас.